Корзина
170 отзывов
ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКИ ROMMASHKA.COM
+380674227481
+380675646378
+380953501160
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 2 ... 5

Вибираємо водонагрівач: меж накопичувальним і проточним заключенням
Для обивателів квартир водонагрівач - прибор, що використовує збережжя повітряного степу комфорт за межі залежності від графіки подачі жаркої води. Для хозяїв дачних житлових будинків і дачі, а також нерухомості в давніх житлових будинках, не присутніх до системи ГВС, - це чути чи єдиний метод гарантування справжнього незалежного гарячого водоснабження. Впрочем на ринку представлені сотки різних моделей оснащення, а також кваліфіковано одне з найкращих клієнтів досить сложно.

Ми перемагаємо про том, як вибрати водонагрівач, який прибор, який-небудь іншого придбати для жилплощади, дачі або же лічного жилища: газове або же електронне, підвищене на стені або же наповнене, проточное або же накопивальне.

Спосібності передових водонагрівачів
Гірське водоснабження (ГВС) вже давно-давно стало не роскош'ю, а звичайним атрибутом комфортабельної життя. У випадку, якщо раніше в лічних та багатоквартирних жилах стабілізовані газові колонки, пугаюча сложність підключення та зажигання, непостійність температур води, невисокий рівень захисту, до цього моменту відновлення в корні змінюється. Високоякісні сучасні водонагрівачі:

забезпечують вдосконалену автономію ГВС;
підтримують задану температурну температуру води при створенні всього цикла роботи;
коригують власну роботу в залежності від установи користувача;
трудяться при дилеммах з комунікаціями: невисоким напором води в трубах або же невеликим даванням газа;
гарантують вищий степень захисту, автономно від на підставі енергоелемента - газу або же електроенергії.
Обліки оснащення для нагріву води
На цей момент базар призводить до великої кількості типів водонагрівачів, між якими не є елементарно створити вибір. Давайте розглядаємо, які форми оснащення є і в чому їх відліція.

За типом енергоелемента
У залежності від використання якого підходять горючого, водонагрівачі мають усі шанси бути твердотопливними (дрова, уголь та ін.), Жидкотопливними (дизель), комбінованими, сонячними, електронними та газовими. Ми розглядаємо відомі - останні 2 на підставі приборів, наприклад, як інші форми, які не були використані широкого поширення та застосовуються лише за цей час, коли немає доступу до електрики та газу.

Електронний водонагреватель
Принцип роботи електрокотлів аналогічного простору кіпятильнику: залізничний ТЕН гріється і підвищує температуру, що знаходяться у воді води. Главним достоїнством бойовиків вважається доступність енергоелемента: не будь-який лічний жиліст і жилплощадь входять у включення до газової труби, а електроенергія є практично по всій. Не вважаючи сего, для встановлення електроводонагревателя не потрібне вербовання ліцензованих знатоків, а ще монтажа димопроводу.
Ключовий дефект - ціна експлуатації підвищена, чим у газових пристроях, за причиною високої ціни енергоелементу. Ще більше немаловажний мінус - нагрівання води випадає приблизно в 2 рази подольше: це є при повному запуску бою або же остиванні ТЭНа очікування свіжих порцій жаркої води має можливість затягнутися.
Газовий
Для отримання жаркої води в даному типі приборів застосовується газова горелка, нагріваючий теплообмінник або же бак. Внедрення природного газу враховується найбільш економічним заключенням для системного отоплення та ГВС. Газові водонагрівачі дороге електро, в даний час простягають дорогого монтажу, придбання та встановлення димопроводу, впроваджують основну масу юзерів, що переконують, власне що виробники провірно окупують спасибі невисокій вартості горючого.
Таким чином, вибір колекції за даним параметром все цело знаходиться в залежності від імення на підходящих енергоелементах: за наявності магістрального або же зжиженого газу (наприклад, газгольдера) з більш економічними та комфортними рахунками газових водонагрівачів. Для жилплощади в сучасному високому житлі єдиним варіантом залишається електронна модель.

За типом установки
Повешенный на стену водонагрівач
Водонагреватели з крепленням на стенку малогабаритних і підходять для маленьких приміщень - у даному їхньому провідному амбіції. Дефекти подібної компактності явні: у накопичувальних моделей розмір бака при креплении на стенці оформлюється не більше 100 л .. В повідомленням, сего числа жарких вод при середньому використанні досить для сімей з трьох-чотирьох людей.
Напольний
За напівправилом розміщують накопичувальні нагрівачі з баком від 115 л. и больше. Ці прибори об'ємні власні пов'язані на стену братьєв, але не спостерігають за всім вищесказанним дають можливість гарантувати жаркій водоймі величезну сім'ю, живучу в жилплощади або же особняке.
Образ установок водонагрівача станет знаходитись в залежності від принципів нагріву води: підбір проточного на подобії практично всякий раз монтується на стенку. Накопичувальні бої мають усі шанси, які знаходяться в напівфабрикатах, коли їх розмір досить великий.

 

Среди котлів газових Airfel DigiFEL DUO 14 кВт із середньою ціною 11000 та 13000 тисяч відповідно. Крім того, існує маса цікавих середньокласових пропозицій з ціною до 5 тисяч гривень: наприклад, електрична колонка Electrolux NPX 12–18 Sensomatic Pro (6999тисяч).

За цим критерієм протокольних водонагрівачів значуще приходять свої зібрані: в середньому та люкс-сегменті економіки на покупці колонок, а не бойлера, буде в цілому шукати.

Победителем живется…
Ми переконалися, що кожен вид має власні переваги, однак за результатами нашого обзору найбільш універсальними є водонагрівачі накопичувального типу. Вони підходять майже у всіх найпоширеніших випадках:

при великому кількісному користуванні та підключених пристроях;
для коттеджа і загородного будинку постійного проживання;
при малом напоре води в трубах;
при низькому даванні газа;
при часних перебоях з електрикою або малими потужностями сетей;
Проточні водонагрівачі, між тим, мають свої достоїнства та незалежності в ряді ситуацій:

для редкого використання, наприклад, для невеликого дачі, куда ви приїжджаєте лише на вихідні. Проточний водонагрівач буде готовий до роботи майже зразу після підключення, а нагрева бойлера приділяється ждати;
для малогабаритних квартир, в яких сложно розмістити бак достаточного обсягу;
для малого числа токів підключення - не більш одної-двох.
Також коштує участь і вид палива: при наявності в домені газа можна вибирати між протокольним та накопичувальним рішенням, при використанні електрики бойлер буде переважним варіантом.

 https://rommashka.com

https://youtu.be/PDuI9PjqDxI