Корзина
170 отзывов
ИНТЕРНЕТ-МАГАЗИН САНТЕХНИКИ ROMMASHKA.COM
+380674227481
+380675646378
+380953501160

Установка сантехнічних приладив.

Установка сантехніхничних приладив. Встановити сантехніку в санвузлі можна своїми руками, якщо дотримуватися встановлених норм. Вибір обладнання та комунікацій повинен грунтуватися на розмірах кімнати, зручність і простоту в обслуговуванні. Сантехніка повинна складатися з якісних матеріалів і вписуватися в інтер'єр. Планування повинна бути організована з розумом. Особливо це важливо, якщо спільна кімнатка маленька. Якщо власники квартири не можуть з якихось причин займатися ремонтом самі, то завжди можна скористатися послугами майстра. Але необхідно заздалегідь ознайомитися з прейскурантом, щоб знати, які ремонтні роботи доведеться проводити самостійно. Починати установку сантехнічного обладнання потрібно з розведення труб. Їх можна укласти відкритим або закритим способом. Більш гармонійно виглядатиме прихований спосіб, так як він дозволяє повністю приховати комунікації. Але обслуговування прихованого підходу може бути ускладнене, адже для ремонту труб доведеться розкривати конструкцію. Важливим етапом в установці сантехніки є вибір матеріалу труб. Самостійно легше змонтувати водопровідну комунікацію із застосуванням поліпропіленових труб. З ними легко працювати і вони утворюють собою надійну і довговічну конструкцію. Для з'єднання труб знадобляться спеціальні фітинги, які монтуються за допомогою затискачів. Монтаж сантехнічних приладів може здійснюватися тройниковая або колекторним методом. Колекторний спосіб дозволяє знизити перепади тиску, так як всі елементи сантехніки будуть окремо підключені до водопроводу. До того ж цей варіант ідеально підійде для новачків. Установка каналізації повинна проводитися за схемою. Для початку потрібно зняти старий унітаз і замінити стояк. Його необхідно надрізати посередині і вставити в надрізи металеві клини. Верхня частина труби фіксується, а низ розхитується. Після виконаних маніпуляцій старий стояк демонтується і встановлюється новий, який має високий шумопоглощением. Монтаж сантехнічних приладів може здійснюватися тройниковая або колекторним методом. Колекторний спосіб дозволяє знизити перепади тиску, так як всі елементи сантехніки будуть окремо підключені до водопроводу. До того ж цей варіант ідеально підійде для новачків. Установка каналізації повинна проводитися за схемою. Для початку потрібно зняти старий унітаз і замінити стояк. Його необхідно надрізати посередині і вставити в надрізи металеві клини. Верхня частина труби фіксується, а низ розхитується. Після виконаних маніпуляцій старий стояк демонтується і встановлюється новий, який має високий шумопоглощением.

 

Унітаз встановлюється вже після обробки приміщення. Для цього створюється розводка каналізаційних труб з вертикальними відводами. Штатні прокладки перед монтажем змащуються санітарним силіконом. І вже після цього унітаз підключається до каналізаційної магістралі. Спосіб монтажу раковини залежить від обраної моделі. Підвісну раковину можна підвісити відразу на стіну, а для приховування комунікацій найпростіше поставити під нею тумбу або пральну машинку. А ось раковина-тюльпан має спеціальну підставку, тому проблеми з приховуванням труб не виникне.  

Установка ванни або душової кабіни не зажадає особливих зусиль. Для монтажу необхідно створити рівне покриття, поставити обладнання та підключити сифон.

 

Часті помилки                                                                                                                                                      Ремонт ванної кімнати і туалету - це відповідальний і трудомісткий процес, що вимагає великих фінансових витрат. Нерідко переробка приміщення ускладнюється маленькою площею санвузла, в якому потрібно не тільки створити затишок, але й зберегти простір. Тому деякі мешканці роблять перепланування квартири, захоплюючи площа кухні або коридору. Правильна перепланування здатна перетворити нудне і незручне приміщення в просторе місце. Але для цього важливо уникнути помилок, з якими дуже часто стикаються недосвідчені мешканці.

Неправильна планування здатна не тільки створити некомфортабельних санвузол, а й вимагати величезні гроші на усунення проблеми. Тому ще на етапі створення плану необхідно відкласти деяку суму, яка допоможе негайно ліквідувати нюанси, що виникли в ході ремонту. Нераціональне розташування сантехніки створить незручності для членів сім'ї. Тому при розстановці меблів варто враховувати зростання, вік і фізичні можливості всіх проживаючих у квартирі людей.

Об'єднання ванної кімнати з туалетом може створити незручності для великих сімей. Мешканцям доведеться постійно чекати, поки санвузол звільниться.

Невірний розрахунок матеріалів може додати додаткових проблем, так як при виявлену недостачу доведеться докуповувати його і не факт, що мешканці знайдуть саме той, який необхідний. А знову придбані матеріали іншого відтінку будуть виділятися на загальному тлі. Пріоритет моди і естетики може привести до того, що новомодне обладнання виявиться незручним у використанні. Тому набуваючи меблі, варто думати про її комфортабельності і невибагливості.

Установка невідповідних освітлювальних приладів здатне зіпсувати загальне враження про приміщення. Для ванної кімнати необхідно створити яскраве, але не сильно потужне освітлення. Використовувати для цього потрібно спеціальні світильники, призначені для вологих приміщень. Установка гіпсокартонних стель, навіть зі спеціальним вологостійким покриттям, не здатна захистити кімнату від протікання зверху. Холодний плитковий підлогу не тільки доставляє неприємні відчуття, але і може стати причиною частих застуд. Тепла підлога на сьогоднішній день є необхідністю, а тому при плануванні санвузла це питання потрібно поставити на перше місце.

Темні тони візуально звужують простір, чому маленька ванна кімната і туалет виглядають ще менше і похмурішим. Для оформлення санвузла потрібно використовувати тільки світлі відтінки, бажано із дзеркальною поверхнею. Демонтаж вентиляції і труби-сушарки призведе до розмноження цвілі і грибків, що негайно позначиться на здоров'я мешканців. Ні в якому разі не можна нехтувати вентиляційною системою. Поради та рекомендації При ремонті санвузла необхідно дотримуватися деяких правил, які суттєво полегшать процес. Не варто замуровувати простір під ванною. Краще використовувати його для зберігання побутових приладів, спорудивши пенал. Небажано обробляти поверхні кімнати переважно в білих тонах. Велика кількість білого кольору створить відчуття знаходження в лікарняному закладі. А ось занадто темна обробка не тільки звузить простір, але і зажадає частого прибирання. Для підлогового покриття бажано підбирати гладку плитку, так як шорстку поверхню складно очищати від бруду.
Другие статьи